See on madala rasvasisaldusega või puhta rasvatu mage kohupiimapüree. Pool kilo maksab 49 senti (sic!).
Enamasti määrin ma seda hommikuti röstsepikule.
Et talle maitset anda, lisan tavaliselt veel lusikatäie sinepit. Hetkel on käsil purk meesinepit. See ei maksa ka eriti midagi, kuigi on kallimaks läinud, on mahe ja hea.
Teinekord lisan kuhjaga lusikatäie pestot, mis on siin meeldivalt odavam kui Eestis.
Aga seda kohupiima võib ka erinevate ürtidega maitsestada või keerata ta kokku purgi tuunikalaga. Kasutada toidutegemisel, lisada püreesupile või pakkuda magustoiduks koos apfelmusi või kompotiga.
Mul on plaan teha viigimarjadest kisselli (või kompoti, nagu seda vene köögis nimetatakse). See on mälestus lapsepõlvest, krudisevad viigid hamba all. Jah, ka Eestisse on need marjad kuivatatud kujul ilmunud, võite teiegi kisselli keeta, aga mina ostsin mingist spetspoest viigid purgis. Värskeid viigimarju sõin esimest korda elus kaks aastat tagasi Berliinis. Suur oli mu üllatus nähes, et nad värskelt sinakas-lillad on. Päris maitsvad, aga üle ühe ma erinevalt Anne-Maist eriti ei hooli, liiga lääged.
Ükspäev ostsin mingit eriti fit-sinki, mis näeb üsna kriipi välja. Singi-ja seenetükid kallerdises, see ei olnud küll suurem asi, kallerdisse oli tõenäoliselt lisatud äädikat ja see jättis kogu kaubast mulje, nagu see oleks hapuks läinud. Ma ei mõista neid inimesi, kes sülti äädikaga söövad. Äädikas ei ole üldse mu lemmik.
Minu ostukorvi sattusid ka nostalgilised marmelaadikommid sidruni- ja apelsiniviilude kujul. Küll need on head hapukad!
Ikeast soppasin purgi röstsibulat. Kuigi seda võib saada ka tavaliselt poest, on rootsi kraam parem. Ikea hot-dogi vahel järele proovitud!
Ja kui teil külmkapis midagi peale suvikõrvitsa ja munade ei leidu, siis tehke suvikõrvitsaomletti! Täiesti lecker!
No comments:
Post a Comment