Tegin sõira: vaja läks kohupiima, piima, mune, köömneid ja võid, mille ma asendasin kookosrasvaga. Kuigi köömned on Ida-Saksamaa traditsiooniliste roogade kontekstis väga populaarsed (kapsasse, kartulisse, leiba), tuli mul seda ostu mõnda aega edasi lükata. Mõnes poes oli vaid jahvatatud köömenit, osades väike purk terveid kirvehinnaga (2 ja pool euri). Lõpuks leidsin siiski inimliku hinnaga topsi, võtsin kaks kuhjaga lusikatäit ja röstisin maitse tugevdamiseks seemneid veel pannil. Noh, veidi vähem oleks võinud ehk panna, maitse oli tõesti üsna tugev, samas veini kõrvale sobis hästi. Seda küll vaid minu arvates. Kaks Ida-Saksa noormeest põdesid ilmselt lapsepõlvest pärinevat kooli-ja kodutoidu-köömne-vihkamis-sündroomi, üks oleks äärepealt oksendamiseni öökinud ja teine lubas kategooriliselt, et sellel õhtul ta mind ei suudle.
Aga tegelikult ei olnud asi sugugi nii hull, sõira valmistamine oli lihtne, maitse ja struktuur head ning suudluse sain ikkagi! Proovige teiegi!
No comments:
Post a Comment